127 732
46 166
261 486
672 317

NK 10, 24 skill våpen postfrisk

Annonse nr: 3182288

Feilfritt merke
Porto= postens portotakster
Se mine andre auksjoner, mye bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 95,00
Startet27.12.2020 19:06:05
Sluttet03.01.2021 19:10:00
Solgt forkr 165,00
Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 3182288
Høyeste Budgiver terjed (27998)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 165,0003.01.2021 19:04:15
cmi89kr 150,00 (Autobud)03.01.2021 19:04:15
cmi89kr 145,0003.01.2021 17:12:44
terjedkr 132,00 (Autobud)03.01.2021 17:12:44
terjedkr 105,0003.01.2021 16:05:37
cmi89kr 95,0003.01.2021 00:19:55
Selger:  HKV72

Medlem siden: 04.05.2017
Karakterer (930)  Se selgers karakterbok