128 449
42 919
264 132
678 004

Nk 1876-78 **

Annonse nr: 3181014

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet27.12.2020 12:17:00
Sluttet06.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 32,00
Annonse vist23 ganger
Nk 1876-78 **
Annonse nr: 3181014
Høyeste Budgiver herli1905 (784)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 32,0006.01.2021 10:53:57
solheim9kr 29,0005.01.2021 14:36:14
Kalixkr 28,00 (Autobud)05.01.2021 14:36:14
Kalixkr 26,00 (Autobud)01.01.2021 00:40:36
solheim9kr 24,0001.01.2021 00:40:36
Kalixkr 22,00 (Autobud)01.01.2021 00:40:20
solheim9kr 20,0001.01.2021 00:40:20
Kalixkr 8,0027.12.2020 22:05:40

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok