129 217
44 468
265 194
680 180

Nk 1835-36 **

Annonse nr: 3181010

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet27.12.2020 12:17:00
Sluttet06.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 16,00
Annonse vist10 ganger
Nk 1835-36 **
Annonse nr: 3181010
Høyeste Budgiver herli1905 (783)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 16,0005.01.2021 18:16:37
solheim9kr 15,00 (Autobud)05.01.2021 18:16:37
solheim9kr 14,00 (Autobud)05.01.2021 13:30:02
herli1905kr 12,0005.01.2021 13:30:02
solheim9kr 5,0001.01.2021 00:41:56

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok