130 597
43 005
264 058
677 935

Blokk 45 **

Annonse nr: 3181005

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet27.12.2020 12:17:00
Sluttet06.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 28,00
Annonse vist13 ganger
Blokk 45 **
Annonse nr: 3181005
Høyeste Budgiver Kalix (7442)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 28,0006.01.2021 13:25:54
solheim9kr 25,00 (Autobud)06.01.2021 13:25:54
solheim9kr 23,00 (Autobud)05.01.2021 13:29:14
herli1905kr 21,0005.01.2021 13:29:14
solheim9kr 18,0001.01.2021 00:42:23
Kalixkr 16,00 (Autobud)30.12.2020 09:41:44
svbernkr 15,0030.12.2020 09:41:44
Kalixkr 5,0028.12.2020 00:09:09

Karakterer (3062)  Se selgers karakterbok