130 179
42 049
265 370
680 079

Nk 1891 **

Annonse nr: 3181000

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet27.12.2020 12:17:00
Sluttet06.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 39,00
Annonse vist15 ganger
Nk 1891 **
Annonse nr: 3181000
Høyeste Budgiver Kalix (7434)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 39,00 (Autobud)01.01.2021 00:43:32
solheim9kr 36,0001.01.2021 00:43:32
Kalixkr 26,00 (Autobud)29.12.2020 20:33:24
Citroen1309kr 24,0029.12.2020 20:33:24
Kalixkr 22,00 (Autobud)29.12.2020 19:46:56
Citroen1309kr 20,0029.12.2020 19:46:56
Kalixkr 9,00 (Autobud)29.12.2020 19:46:45
Citroen1309kr 7,0029.12.2020 19:46:45
Kalixkr 5,0027.12.2020 22:09:34

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok