130 597
43 005
264 058
677 935

Nk 1802 **

Annonse nr: 3180997

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet27.12.2020 12:17:00
Sluttet06.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 29,00
Annonse vist11 ganger
Nk 1802 **
Annonse nr: 3180997
Høyeste Budgiver Kalix (7442)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 29,00 (Autobud)01.01.2021 00:44:41
solheim9kr 26,0001.01.2021 00:44:41
Kalixkr 5,0027.12.2020 22:14:18

Karakterer (3062)  Se selgers karakterbok