127 869
42 882
265 603
681 476

Bodø. Nordland fylkesmuseum. Fiskeriavd. - Pg. 1981

Annonse nr: 3178441

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet 8000 Bodø 10-8-1981.

Aune F-9984-1.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet25.12.2020 12:45:07
Sluttet07.01.2021 20:17:00
Annonse nr: 3178441
Høyeste Budgiver terjed (27058)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 10,0027.12.2020 12:00:31

Karakterer (11767)  Se selgers karakterbok