129 090
43 261
263 885
675 902

Blokk 46 **

Annonse nr: 3178395

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet25.12.2020 12:20:20
Sluttet05.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 21,00
Annonse vist16 ganger
Blokk 46 **
Annonse nr: 3178395
Høyeste Budgiver herli1905 (784)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 21,00 (Autobud)05.01.2021 13:55:05
svbernkr 21,0005.01.2021 13:55:05
herli1905kr 19,0005.01.2021 13:18:59
svbernkr 17,00 (Autobud)01.01.2021 00:51:40
solheim9kr 15,0001.01.2021 00:51:40
svbernkr 10,0030.12.2020 09:41:11
Kalixkr 9,00 (Autobud)30.12.2020 09:41:11
Kalixkr 8,0027.12.2020 22:25:17

Karakterer (3062)  Se selgers karakterbok