129 363
43 266
263 881
675 799

Færøyene AFA 4 - verdi 180 NOK

Annonse nr: 3175084

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet25.12.2020 15:00:00
Sluttet29.12.2020 22:15:00
Solgt forkr 15,00
Annonse nr: 3175084
Høyeste Budgiver erpetran (3171)  Se budgivers karakterbok
erpetrankr 15,0026.12.2020 14:39:10
Soggebergetkr 10,0025.12.2020 19:00:16

Karakterer (17948)  Se selgers karakterbok