127 711
42 882
264 582
678 686

Island AFA 1130, 1130E-32E

Annonse nr: 3175043

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet25.12.2020 15:00:00
Sluttet29.12.2020 22:10:00
Solgt forkr 18,00
Island AFA 1130, 1130E-32E
Annonse nr: 3175043
Høyeste Budgiver i-n (4531)  Se budgivers karakterbok
i-nkr 18,0029.12.2020 21:33:29
jkk1959kr 13,0029.12.2020 21:00:22
i-nkr 10,00 (Autobud)29.12.2020 21:00:22
i-nkr 8,0025.12.2020 21:52:53

Karakterer (17864)  Se selgers karakterbok