128 178
42 889
264 211
678 121

Island AFA 1125

Annonse nr: 3175040

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet25.12.2020 15:00:00
Sluttet29.12.2020 22:10:00
Island AFA 1125
Annonse nr: 3175040
Høyeste Budgiver jkk1959 (4056)  Se budgivers karakterbok
jkk1959kr 10,0029.12.2020 21:48:17
i-nkr 5,0025.12.2020 21:53:09

Karakterer (17869)  Se selgers karakterbok