129 172
43 034
263 230
675 722

Island AFA 1100-01

Annonse nr: 3174991

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet25.12.2020 15:00:00
Sluttet29.12.2020 22:08:00
Solgt forkr 13,00
Island AFA 1100-01
Annonse nr: 3174991
Høyeste Budgiver jkk1959 (4057)  Se budgivers karakterbok
jkk1959kr 13,0029.12.2020 20:54:48
i-nkr 10,00 (Autobud)29.12.2020 20:54:48
i-nkr 8,0029.12.2020 19:04:28

Karakterer (17912)  Se selgers karakterbok