128 588
43 458
263 832
676 031

Frankrike AFA 45(*) - verdi 450 NOK

Annonse nr: 3174965

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Utropspriskr 10,00
Startet25.12.2020 15:00:00
Sluttet29.12.2020 22:07:00
Solgt forkr 35,00
Annonse nr: 3174965
Høyeste Budgiver andreihm1 (296)  Se budgivers karakterbok
andreihm1kr 35,0029.12.2020 21:57:30
i-nkr 30,0029.12.2020 21:37:37
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)25.12.2020 22:00:05
i-nkr 20,0025.12.2020 22:00:05
Soggebergetkr 10,0025.12.2020 19:13:45

Karakterer (17952)  Se selgers karakterbok