127 634
Auksjoner nå
42 882
Fastprisvarer
264 636
Salg siste 12mnd
678 707
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Frankrike AFA 24-25 og 27-28 - verdi 580 NOK

Annonse nr: 3174957

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK.


Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet25.12.2020 15:00:00         
Sluttet29.12.2020 22:00:00
Solgt forkr 70,00  
Annonse vist9 ganger
Frankrike AFA 24-25 og 27-28 - verdi 580 NOK
Annonse nr: 3174957
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver i-n (4531)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
i-nkr 70,0029.12.2020 18:10:32
makkr 66,00 (Autobud)29.12.2020 18:10:32
makkr 65,00 (Autobud)26.12.2020 00:59:06
i-nkr 60,0026.12.2020 00:59:06
makkr 55,0026.12.2020 00:22:13
i-nkr 50,00 (Autobud)26.12.2020 00:22:13
i-nkr 45,0025.12.2020 22:03:54
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)25.12.2020 22:03:54
Soggebergetkr 35,00 (Autobud)25.12.2020 22:03:42
i-nkr 30,0025.12.2020 22:03:42
Soggebergetkr 10,0025.12.2020 19:17:29
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17864)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter