128 459
43 455
263 837
675 985

Bulk Carrier M/S VIKARA - St. OSLO 15.9.75

Annonse nr: 3174944

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Oslo 15-9-1975 med NK 748.

O. Ditlev-Simonsen jr, Oslo.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet22.12.2020 11:38:56
Sluttet02.01.2021 20:04:00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 3174944
Høyeste Budgiver terjed (27202)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 15,0022.12.2020 14:21:58

Karakterer (11809)  Se selgers karakterbok