129 204
44 423
265 197
680 175

Kveldsmotiv (J.F.E. 08/9) - Postgått 1910

Annonse nr: 3174926

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje samt endel større og mindre knekk her og der.

Stemplet Bureau Reex Kristiania 29-3-1910.

Eneb. J. F. E. 08/9.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet22.12.2020 11:24:37
Sluttet02.01.2021 19:30:00
Annonse nr: 3174926
Høyeste Budgiver terjed (27028)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 8,0022.12.2020 16:12:22

Karakterer (11763)  Se selgers karakterbok