131 006
42 339
265 313
680 298

FDC HK 2039-41 stemplet Stathelle 1

Annonse nr: 3172733

Full returrett ved feil eller mangler som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan.

Vinnere vil bli tilskrevet på søndag.

Selger tar ikke ansvar for brev sendt som vanlig A-post

Objektets tilstand
Utropspriskr 80,00
Startet20.12.2020 18:00:00
Sluttet27.12.2020 18:00:00
Solgt forkr 80,00
Annonse nr: 3172733
Høyeste Budgiver ArneMy (2679)  Se budgivers karakterbok
ArneMykr 80,0020.12.2020 19:15:02
Selger:  prstamps

Medlem siden: 06.06.2015
Sted: Porsgrunn
Karakterer (1435)  Se selgers karakterbok