129 172
43 034
263 230
675 722

FDC HK 2039-41 stemplet Porsgrunn

Annonse nr: 3172722

Full returrett ved feil eller mangler som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan.

Vinnere vil bli tilskrevet på søndag.

Selger tar ikke ansvar for brev sendt som vanlig A-post

Objektets tilstand
Utropspriskr 80,00
Startet20.12.2020 18:00:00
Sluttet27.12.2020 18:00:00
Solgt forkr 80,00
Annonse nr: 3172722
Høyeste Budgiver ArneMy (2679)  Se budgivers karakterbok
ArneMykr 80,0020.12.2020 19:15:54
Selger:  prstamps

Medlem siden: 06.06.2015
Sted: Porsgrunn
Karakterer (1465)  Se selgers karakterbok