131 093
42 096
265 313
679 766

Belgia Jernbane AFA 11 lux - verdi ? NOK

Annonse nr: 3169383

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet18.12.2020 21:00:00
Sluttet22.12.2020 22:07:00
Solgt forkr 27,00
Annonse nr: 3169383
Høyeste Budgiver Essi63 (8479)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 27,00 (Autobud)22.12.2020 21:58:41
makkr 22,0022.12.2020 21:58:41
Essi63kr 13,0022.12.2020 21:53:44
makkr 12,00 (Autobud)22.12.2020 21:53:44
makkr 8,0020.12.2020 10:57:30

Karakterer (17864)  Se selgers karakterbok