129 258
Auksjoner nå
43 289
Fastprisvarer
263 961
Salg siste 12mnd
675 705
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Belgia Jernbane AFA 1-6 - verdi 1.300 NOK

Annonse nr: 3169381

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK.


Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet18.12.2020 21:00:00         
Sluttet22.12.2020 22:07:00
Solgt forkr 145,00  
Annonse vist46 ganger
Belgia Jernbane AFA 1-6 - verdi 1.300 NOK
Annonse nr: 3169381
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Essi63 (8487)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 145,0022.12.2020 21:58:19
makkr 144,00 (Autobud)22.12.2020 21:58:19
makkr 140,0022.12.2020 21:56:46
Essi63kr 135,00 (Autobud)22.12.2020 21:56:29
makkr 133,0022.12.2020 21:56:29
Essi63kr 115,0022.12.2020 21:55:55
gaamlidkr 110,00 (Autobud)22.12.2020 21:55:55
gaamlidkr 95,0022.12.2020 21:51:49
Essi63kr 90,00 (Autobud)22.12.2020 21:51:49
Essi63kr 65,0022.12.2020 21:49:59
gaamlidkr 60,00 (Autobud)22.12.2020 21:25:10
erikp45kr 60,0022.12.2020 21:25:10
gaamlidkr 50,0020.12.2020 17:04:44
makkr 46,00 (Autobud)20.12.2020 17:04:44
makkr 30,0020.12.2020 10:52:26
gaamlidkr 25,00 (Autobud)20.12.2020 10:52:26
gaamlidkr 15,0019.12.2020 09:40:25
tro-johkr 12,00 (Autobud)19.12.2020 09:40:25
tro-johkr 10,0018.12.2020 21:43:39
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17948)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter