129 818
42 872
265 222
680 153

Nk 1081 **

Annonse nr: 3165636

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet15.12.2020 14:42:00
Sluttet20.12.2020 15:00:00
Solgt forkr 13,00
Annonse vist15 ganger
Nk 1081 **
Annonse nr: 3165636
Høyeste Budgiver herli1905 (784)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 13,0020.12.2020 12:57:59
Leif H.kr 11,0019.12.2020 21:27:27
solheim9kr 10,00 (Autobud)19.12.2020 21:27:27
solheim9kr 5,0016.12.2020 00:33:09

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok