127 692
46 166
261 550
672 303

NK: 1506-08 - BL 23 v1 - Kong Olav V 100 år **

Annonse nr: 3164726

Postfriskt miniark. Arkivbilde. Variant v1 m. punktum etter 2003.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet26.12.2020 22:35:27
Sluttet07.01.2021 22:35:27
Solgt forkr 20,00
Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 3164726
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 20,0005.01.2021 20:25:10
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19786)  Se selgers karakterbok