129 381
48 443
258 689
668 860

div Grønland postfrisk fra 2019 se scan

Annonse nr: 3161609

God kvalitet

Frakt kr 18

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.12.2020 17:42:21
Sluttet20.12.2020 18:55:00
Solgt forkr 44,00
Annonse vist27 ganger
Annonse nr: 3161609
Høyeste Budgiver Leif H. (4064)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 44,0020.12.2020 18:47:35
MortenSBkr 43,00 (Autobud)20.12.2020 18:47:35
MortenSBkr 40,00 (Autobud)20.12.2020 18:44:13
Leif H.kr 37,0020.12.2020 18:44:13
MortenSBkr 34,0020.12.2020 18:43:14
Leif H.kr 31,0020.12.2020 18:41:37
MortenSBkr 28,00 (Autobud)20.12.2020 18:41:23
Leif H.kr 28,0020.12.2020 18:41:23
MortenSBkr 25,0020.12.2020 18:38:24
Leif H.kr 23,0020.12.2020 18:33:40
terjedkr 21,00 (Autobud)20.12.2020 18:33:23
Leif H.kr 21,0020.12.2020 18:33:23
terjedkr 18,0020.12.2020 18:30:41
Leif H.kr 16,0014.12.2020 21:34:36
terjedkr 15,00 (Autobud)14.12.2020 21:34:36
terjedkr 12,0013.12.2020 15:09:05
Leif H.kr 10,0012.12.2020 23:38:48
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (13517)  Se selgers karakterbok