130 029
48 900
257 524
668 949

Island FH Afa 781-84 postfrisk se scan

Annonse nr: 3161590

God kvalitet

Frakt kr 18

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.12.2020 17:19:31
Sluttet20.12.2020 18:16:00
Solgt forkr 18,00
Annonse nr: 3161590
Høyeste Budgiver Leif H. (4100)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 18,0014.12.2020 21:32:56
terjedkr 16,00 (Autobud)14.12.2020 21:32:56
terjedkr 12,0013.12.2020 15:07:05
Leif H.kr 10,0012.12.2020 23:39:47
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (13595)  Se selgers karakterbok