126 395
86 642
110 387
354 525

Tysk krigspost 2vk Serbia 1941/43; lot portomrk **

Annonse nr: 3159879

Pen lot, prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
25
Startet06.12.2021 15:50:32
Sluttet16.12.2021 15:50:32
Solgt forkr 25,00
25

Annonse vist71 ganger
Annonse nr: 3159879
Høyeste Budgiver Mikkie 53 (1109)  Se budgivers karakterbok
Mikkie 53kr 25,0014.12.2021 16:13:44
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (33719)