130 597
Auksjoner nå
43 005
Fastprisvarer
264 058
Salg siste 12mnd
677 935
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 13b - verdi `1.000 NOK

Annonse nr: 3159356

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK.


Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet11.12.2020 21:00:00         
Sluttet15.12.2020 22:42:00
Solgt forkr 221,00  
Annonse vist58 ganger
Norge NK 13b - verdi `1.000 NOK
Annonse nr: 3159356
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver i-n (4531)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
i-nkr 221,0015.12.2020 22:33:32
katta7kr 216,0015.12.2020 22:33:00
i-nkr 211,0015.12.2020 22:30:36
katta7kr 206,0015.12.2020 22:26:05
makkr 201,0015.12.2020 22:22:12
katta7kr 200,00 (Autobud)15.12.2020 22:22:12
katta7kr 180,0015.12.2020 22:20:36
makkr 178,00 (Autobud)15.12.2020 22:20:36
makkr 165,0015.12.2020 22:16:42
katta7kr 160,00 (Autobud)15.12.2020 22:16:42
katta7kr 145,0015.12.2020 20:37:16
makkr 144,00 (Autobud)15.12.2020 20:37:16
makkr 110,0015.12.2020 08:28:39
Quality-Stamps7kr 106,00 (Autobud)15.12.2020 08:28:39
Quality-Stamps7kr 105,0014.12.2020 20:05:25
makkr 100,00 (Autobud)14.12.2020 17:15:03
i-nkr 100,0014.12.2020 17:15:03
makkr 90,00 (Autobud)14.12.2020 17:14:32
i-nkr 85,0014.12.2020 17:14:32
makkr 78,00 (Autobud)13.12.2020 12:04:33
terjedkr 73,0013.12.2020 12:04:33
makkr 58,0012.12.2020 09:52:33
Quality-Stamps7kr 55,00 (Autobud)12.12.2020 09:52:33
Quality-Stamps7kr 53,0012.12.2020 00:49:06
makkr 50,00 (Autobud)12.12.2020 00:49:06
makkr 48,00 (Autobud)12.12.2020 00:48:48
Quality-Stamps7kr 43,0012.12.2020 00:48:48
makkr 38,00 (Autobud)12.12.2020 00:48:13
Quality-Stamps7kr 33,0012.12.2020 00:48:13
makkr 10,0011.12.2020 21:44:30
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17899)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter