129 796
43 281
263 869
675 579

Norge NK 4 - verdi `115 NOK

Annonse nr: 3159350

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet11.12.2020 21:00:00
Sluttet15.12.2020 22:22:00
Solgt forkr 15,00
Norge NK 4 - verdi `115 NOK
Annonse nr: 3159350
Høyeste Budgiver i-n (4584)  Se budgivers karakterbok
i-nkr 15,0014.12.2020 16:21:10
terjedkr 10,0013.12.2020 12:03:57

Karakterer (17948)  Se selgers karakterbok