128 449
Auksjoner nå
42 919
Fastprisvarer
264 132
Salg siste 12mnd
678 004
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Bayern AFA 9(*) tynnhet - verdi `900 NOK

Annonse nr: 3158130

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK.


Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet11.12.2020 21:00:00         
Sluttet15.12.2020 22:10:00
Solgt forkr 58,00  
Annonse vist20 ganger
Bayern AFA 9(*) tynnhet - verdi `900 NOK
Annonse nr: 3158130
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver i-n (4531)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
i-nkr 58,0015.12.2020 19:08:22
Peramarkkr 53,00 (Autobud)15.12.2020 19:08:04
i-nkr 50,0015.12.2020 19:08:04
Peramarkkr 45,0015.12.2020 17:28:55
i-nkr 40,00 (Autobud)15.12.2020 17:28:55
i-nkr 35,0014.12.2020 21:30:56
Peramarkkr 32,00 (Autobud)14.12.2020 21:30:56
Peramarkkr 30,0014.12.2020 20:12:58
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)14.12.2020 20:12:58
Soggebergetkr 20,0014.12.2020 19:14:24
i-nkr 15,0014.12.2020 16:36:51
Haddock68kr 10,0012.12.2020 11:14:02
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17869)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter