129 363
43 266
263 881
675 799

Hannover AFA 2 tynnhet - verdi `120 NOK

Annonse nr: 3158101

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet11.12.2020 21:00:00
Sluttet15.12.2020 22:09:00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 3158101
Høyeste Budgiver i-n (4584)  Se budgivers karakterbok
i-nkr 35,0015.12.2020 19:07:38
Peramarkkr 33,00 (Autobud)15.12.2020 19:07:38
Peramarkkr 30,0015.12.2020 17:30:33
i-nkr 25,0014.12.2020 21:57:03
Peramarkkr 23,00 (Autobud)14.12.2020 21:57:03
Peramarkkr 15,0014.12.2020 20:22:51
i-nkr 10,0014.12.2020 16:38:38
Haddock68kr 5,0012.12.2020 11:15:09

Karakterer (17948)  Se selgers karakterbok