130 597
Auksjoner nå
43 005
Fastprisvarer
264 058
Salg siste 12mnd
677 935
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Baden AFA 4 tynnhet - verdi `370 NOK

Annonse nr: 3158046

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK.


Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS Standard
Utropspriskr 8,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet11.12.2020 21:00:00         
Sluttet15.12.2020 22:10:00
Solgt forkr 40,00  
Annonse vist18 ganger
Baden AFA 4 tynnhet - verdi `370 NOK
Annonse nr: 3158046
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver i-n (4531)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
i-nkr 40,00 (Autobud)15.12.2020 22:02:05
preinkr 40,0015.12.2020 22:02:05
i-nkr 35,0015.12.2020 21:53:38
preinkr 30,00 (Autobud)15.12.2020 21:53:24
i-nkr 30,0015.12.2020 21:53:24
preinkr 25,0015.12.2020 21:38:17
i-nkr 20,00 (Autobud)14.12.2020 17:44:05
Haddock68kr 15,0014.12.2020 17:44:05
i-nkr 8,0014.12.2020 16:43:28
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17899)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter