131 797
45 646
260 662
672 803

DDR / Bruksmärken -80 tal sats xx

Annonse nr: 3154344

Postfriskt

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet04.01.2021 21:05:21
Sluttet01.02.2021 21:05:21
Solgt forkr 15,00
Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3154344
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12956)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 15,0028.01.2021 16:42:59
Selger:  Ande1

Medlem siden: 08.03.2014
Sted: Stockholm
Land: SWEDEN
Karakterer (21904)  Se selgers karakterbok