129 174
44 376
265 201
680 162

GRØNLAND - ,xx, SE BILDE (P-137)

Annonse nr: 3147986

SE BILDE......

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
AuksjonstypeO 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet19.12.2020 11:45:00
Sluttet27.12.2020 18:45:00
Annonse nr: 3147986
Høyeste Budgiver Leif H. (3984)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 1,0020.12.2020 23:15:35
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10089)  Se selgers karakterbok