129 381
48 443
258 689
668 860

NORGE - SE BILDE (P-137)

Annonse nr: 3147982

SE BILDE......

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet19.12.2020 11:45:00
Sluttet27.12.2020 18:45:00
Solgt forkr 6,00
NORGE - SE BILDE (P-137)
Annonse nr: 3147982
Høyeste Budgiver Leif H. (4064)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 6,0026.12.2020 14:35:33
helse01kr 4,0025.12.2020 22:20:10
Leif H.kr 3,00 (Autobud)25.12.2020 22:20:10
Leif H.kr 1,0022.12.2020 12:53:05
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10435)  Se selgers karakterbok