128 588
43 458
263 832
676 031

FRANKRIKE. AFA 363-68. PEN SERIE.

Annonse nr: 3147631

PEN NORMALKVALITET.

AFA 366,68 Hengslet*

AFA 367. Postfrisk**

AFA:CA 300 DKR.

Frakt: Kr. 3.- + postens satser. Samsending: Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet ca hver 7 dag. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Sendes på kjøpers ansvar. Betaling via Vipps eller Bankkonto. Til utenlandske kunder som ikke har Norsk bankkonto kommer det et gebyr på 20 kr. VED KJØP OVER 500KR,PORTOFRITT A-POSTSENDINGER.(GJELDER FRIMERKER)
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Startet04.12.2020 18:00:00
Sluttet03.01.2021 20:07:00
Solgt forkr 60,00
Annonse nr: 3147631
Høyeste Budgiver pbergeru (2104)  Se budgivers karakterbok
pbergerukr 60,0029.12.2020 13:14:59

NFVerifisert
Karakterer (16899)  Se selgers karakterbok