132 277
43 374
265 794
677 786

Tyskland BRD. Årene 1994/5 komplet postfrisk. Sparpris!

Annonse nr: 3140425

BRD 1994 og 1995 komplett postfrisk med alle set, merker, blok og miniark i prakt kvalitet! Pålydene for begge år er DM 174,00 (ca.Kr.900,00)   Here til en absolut sparpris fra 450,00 Kr.!

Forskuddsbetalning i Norge på DNB konto. Varene sendes etter at betalning er mottatt. Ved kjøp av flere objekter kan disse sendes samlet. På denne måten blir portoen billigere. Hvis du ønsker Rekommanderet sending (anbefales for dyrere objekter eller samlet brev) so kjem i tilleg NOK 50,00. Vanlige forsendelser som blir borte i posten, erstattes ikke. Vente i alle fall på min mail med alt informasjoner etter heldig auksjon! Regningen skulle være betalt senest 7 dogn etter maildatoen. Ellers gi beskjed ved ferie/sykdom etc. Tip:Portokostene Kr.50,00 for storbrev (førsendelser/FDC/lille loter osv,)dekker vare frem til 500g! Altså benytt sjansen,og ikke la denne muligheten gå fra deg til å kjøpe flere disser objekter for en lav fraktpris! Hvis du press knappen:"Se alle auksjoner fra selger" finne du mange interessant tilbud med motiver, loter, samlinger, enkeltmerker, brev osv. fra bade, Norge/Norden og Hele Verden!! :-) Lykke til!
Objektets tilstand
kr 50,00
Utropspriskr 450,00

Slutter01.02.2021 21:35:55
Annonse vist107 ganger

Selger:  Harfager4

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: Leipzig
Land: GERMANY
Karakterer (188)  Se selgers karakterbok