127 933
44 500
262 020
675 427

Hk : 318.Frontkjemper.1943. **

Annonse nr: 3138682
1943
1943

Norge.

Hk : 318.

Postfrisk

Takk for at du handler hos meg. Du betaler frakt etter postens takster + 3kr.. For emballering, o.l. Betaling skjer til min Bankkonto. Fakturerer og sender ut, fortløpende. Jeg bruker AFA, Handlerkatalogen (frim & mynter) Eller jeg finner ut en fornuftig pris. Tar 50 % avslag på katalog prisene. Håper du finner noe av interesse. 🤠
Objektets tilstand
Salgspriskr 2,50
Annonse nr: 3138682

Karakterer (1225)  Se selgers karakterbok