134 825
90 368
29 007
98 061

Portomerker. nr : 65,66,67,68,69 & 74. Våpentegning **

Annonse nr: 3137703

San Marino.

Portomerker : 65,66,67,68,69,74. (1945)

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 6,00
6
Annonse vist87 ganger

Karakterer (5711)