134 246
90 366
29 448
98 450

Island: 1997 AFA 855-56 **

Annonse nr: 3137494
Island: 1997 AFA 855-56 **

AFA 855-56 De europeriske sportsleker for små stater, postfrisk.

Katalogverdi DKK 18

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Kjøper betaler porto. Forskuddsbetaling til norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Oppsamling over flere uker kan avtales. Kjøper har ansvaret for sending gjennom posten. Sendes som normalt brev hvis ikke annet er avtalt. Porto i henhold til gjeldende takster hos https://www.posten.no/priser
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3

Slutter12.02.2023 18:20:22
Annonse vist47 ganger

Selger:  Joshua08

Medlem siden: 26.10.2018
Karakterer (708)