134 920
90 354
28 947
97 642

Island: 2001 AFA 968-72 **

Annonse nr: 3135658
Island: 2001 AFA 968-72 **

AFA 968-72 Islandske hester, postfrisk.

Katalogverdi DKK 62

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Kjøper betaler porto. Forskuddsbetaling til norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Oppsamling over flere uker kan avtales. Kjøper har ansvaret for sending gjennom posten. Sendes som normalt brev hvis ikke annet er avtalt. Porto i henhold til gjeldende takster hos https://www.posten.no/priser
Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
9

Slutter12.02.2023 18:20:34
Annonse vist46 ganger

Selger:  Joshua08

Medlem siden: 26.10.2018
Karakterer (708)