119 140
Auksjoner nå
62 634
Fastprisvarer
245 384
Salg siste 12mnd
634 075
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

DDR AFA 95-100 og 102-04 - verdi 1.500 NOK

Annonse nr: 3134641

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK.


Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet27.11.2020 21:00:00         
Sluttet01.12.2020 22:04:00
Solgt forkr 96,00  
Annonse vist18 ganger
DDR AFA 95-100 og 102-04 - verdi 1.500 NOK
Annonse nr: 3134641
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Willinickersen (1063)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Willinickersenkr 96,0001.12.2020 20:21:12
Soggebergetkr 88,00 (Autobud)01.12.2020 20:21:12
Soggebergetkr 86,0001.12.2020 19:43:45
Willinickersenkr 80,00 (Autobud)01.12.2020 19:43:45
Willinickersenkr 71,00 (Autobud)01.12.2020 14:02:47
zsozsokr 66,0001.12.2020 14:02:47
Willinickersenkr 60,0001.12.2020 08:06:33
zsozsokr 55,00 (Autobud)01.12.2020 08:05:43
Willinickersenkr 50,0001.12.2020 08:05:43
zsozsokr 41,0029.11.2020 18:50:16
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)29.11.2020 18:50:16
Soggebergetkr 35,0029.11.2020 18:18:34
zsozsokr 33,00 (Autobud)29.11.2020 18:18:34
zsozsokr 10,0029.11.2020 04:02:04
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (19620)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.