127 869
42 882
265 603
681 476

Julekort 'mini' (Norsk Arbeide 374?) usignert

Annonse nr: 3134101

Pen sak, format ca. 11 x 7 cm, u datert påskrift

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet26.11.2020 20:21:48
Sluttet06.12.2020 20:19:00
Solgt forkr 30,00
Annonse nr: 3134101
Høyeste Budgiver Nure (5489)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 30,0026.11.2020 22:06:03
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (27187)  Se selgers karakterbok