130 977
43 479
265 043
678 028

##CCCP 1981 P.friskt Sett - SHIPS##

Annonse nr: 3133676

Pent Postfriskt Sett fra Sovjetunionen. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet26.11.2020 17:11:19
Sluttet02.12.2020 17:09:00
Solgt forkr 6,00
Annonse nr: 3133676
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 6,0028.11.2020 15:22:08

Karakterer (11950)  Se selgers karakterbok