126 454
43 239
264 425
674 072

##CCCP 1981 P.friskt Sett - SAILSHIPS##

Annonse nr: 3133667

Pent Postfriskt Sett fra Sovjetunionen. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Startet26.11.2020 17:09:18
Sluttet02.12.2020 17:04:00
Solgt forkr 7,00
Annonse nr: 3133667
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 7,0027.11.2020 15:05:30

Karakterer (11843)  Se selgers karakterbok