129 269
43 134
263 853
676 476

##ISRAEL 1975 P.fr. Sett - TEL AVIV MUSEUM##

Annonse nr: 3129857

Pent Postfriskt Sett fra Israel. Lykke til!

PS. Kan forekomme en og annen liten bulk.

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Startet12.12.2020 23:35:20
Sluttet18.12.2020 23:35:20
Solgt forkr 7,00
Annonse nr: 3129857
Høyeste Budgiver Troc2018 (128)  Se budgivers karakterbok
Troc2018kr 7,0014.12.2020 18:06:09

Karakterer (12438)  Se selgers karakterbok