131 010
43 334
265 489
675 648

##CCCP 1983 P.friskt - TSCHELJABINSK##

Annonse nr: 3129724

Pent Postfriskt merke fra Sovjetunionen (Kompl. utgave). Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 0,50
Startet24.11.2020 22:05:13
Sluttet30.11.2020 22:04:00
Solgt forkr 0,50
Annonse nr: 3129724
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 0,5025.11.2020 20:53:02

Karakterer (11845)  Se selgers karakterbok