129 172
43 034
263 230
675 722

Komplett postfrisk årgang 2006

Annonse nr: 3129649

Postfrisk serie med blokker.

Oppgjør innen 7 dager
Objektets tilstand
Utropspriskr 180,00
Startet18.12.2020 21:05:27
Sluttet30.12.2020 21:05:27
Solgt forkr 180,00
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 3129649
Høyeste Budgiver Kalix (7444)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 180,0030.12.2020 18:50:49
Selger:  Crocco

Medlem siden: 26.01.2009
Sted: Tønsberg
Karakterer (1263)  Se selgers karakterbok