126 718
Auksjoner nå
41 002
Fastprisvarer
261 328
Salg siste 12mnd
659 832
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge Lot tidlige posthorn - SE TEKST OG BILDE

Annonse nr: 3122781

 

Beskrivelse

Mange af spesjelt de skraverte er med fejl - se bildet.

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK.


Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet21.11.2020 11:00:00         
Sluttet24.11.2020 22:26:00
Solgt forkr 125,00  
Annonse vist76 ganger
Norge Lot tidlige posthorn - SE TEKST OG BILDE
Annonse nr: 3122781
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver i-n (4198)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
i-nkr 125,0024.11.2020 17:48:32
temkr 105,0022.11.2020 23:49:40
i-nkr 100,00 (Autobud)22.11.2020 23:49:40
i-nkr 95,0021.11.2020 19:01:14
temkr 85,00 (Autobud)21.11.2020 19:01:14
temkr 75,00 (Autobud)21.11.2020 19:00:29
i-nkr 70,0021.11.2020 19:00:29
temkr 65,0021.11.2020 18:40:07
i-nkr 60,00 (Autobud)21.11.2020 18:40:07
i-nkr 38,0021.11.2020 14:34:01
birgerkarlkr 35,0021.11.2020 13:49:10
temkr 33,00 (Autobud)21.11.2020 13:49:10
temkr 32,00 (Autobud)21.11.2020 13:48:40
birgerkarlkr 29,0021.11.2020 13:48:40
temkr 26,00 (Autobud)21.11.2020 13:48:07
birgerkarlkr 24,0021.11.2020 13:48:07
temkr 22,00 (Autobud)21.11.2020 13:47:42
birgerkarlkr 20,0021.11.2020 13:47:42
temkr 18,00 (Autobud)21.11.2020 13:47:16
birgerkarlkr 16,0021.11.2020 13:47:16
temkr 14,00 (Autobud)21.11.2020 13:46:52
birgerkarlkr 12,0021.11.2020 13:46:52
temkr 10,0021.11.2020 12:52:09
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (16626)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter