126 718
Auksjoner nå
41 002
Fastprisvarer
261 328
Salg siste 12mnd
659 832
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark Postfærge AFA 7 - verdi 4.500 NOK

Annonse nr: 3122589

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK.


Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet21.11.2020 11:00:00         
Sluttet24.11.2020 22:26:00
Solgt forkr 552,00  
Annonse vist84 ganger
Danmark Postfærge AFA 7 - verdi 4.500 NOK
Annonse nr: 3122589
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Essi63 (7975)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 552,0024.11.2020 22:17:27
Oleb53kr 502,0024.11.2020 22:17:14
makkr 479,00 (Autobud)24.11.2020 22:17:14
makkr 452,0024.11.2020 22:15:43
Essi63kr 450,00 (Autobud)24.11.2020 22:15:43
Essi63kr 427,00 (Autobud)24.11.2020 22:12:16
Oleb53kr 402,0024.11.2020 22:12:16
Essi63kr 300,0024.11.2020 22:09:25
makkr 278,00 (Autobud)24.11.2020 22:09:25
makkr 250,0024.11.2020 15:10:29
Soggebergetkr 225,0022.11.2020 11:23:58
sdhkr 200,00 (Autobud)22.11.2020 00:02:55
Essi63kr 186,0022.11.2020 00:02:55
sdhkr 146,00 (Autobud)21.11.2020 15:07:23
MortenSBkr 126,0021.11.2020 15:07:23
sdhkr 106,00 (Autobud)21.11.2020 14:16:59
birgerkarlkr 96,0021.11.2020 14:16:59
sdhkr 86,00 (Autobud)21.11.2020 14:16:44
birgerkarlkr 76,0021.11.2020 14:16:44
sdhkr 71,00 (Autobud)21.11.2020 14:16:18
birgerkarlkr 66,0021.11.2020 14:16:18
sdhkr 57,00 (Autobud)21.11.2020 14:15:40
birgerkarlkr 52,0021.11.2020 14:15:40
sdhkr 49,00 (Autobud)21.11.2020 14:15:20
birgerkarlkr 46,0021.11.2020 14:15:20
sdhkr 39,00 (Autobud)21.11.2020 14:15:00
birgerkarlkr 36,0021.11.2020 14:15:00
sdhkr 18,00 (Autobud)21.11.2020 14:14:38
birgerkarlkr 16,0021.11.2020 14:14:38
sdhkr 14,00 (Autobud)21.11.2020 14:12:12
birgerkarlkr 12,0021.11.2020 14:12:12
sdhkr 10,0021.11.2020 13:49:52
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (16626)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter