128 636
43 340
264 284
675 820

FACIT 212 - MARGINALBLOKK ( 44 )

Annonse nr: 3120790

BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE.

SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES  PÅ SAMME DATO.

Lagt til i beskrivelsen   21.11.2020 20:50:05
PRIMA POSTFRISK.
Lagt til i beskrivelsen   21.11.2020 20:50:09
PRIMA POSTFRISK.
Objektets tilstand
AuksjonstypeO 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet19.11.2020 21:02:32
Sluttet06.12.2020 22:30:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist23 ganger
Annonse nr: 3120790
Høyeste Budgiver majornerd (11710)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 12,00 (Autobud)06.12.2020 22:15:56
Alinuskakr 10,0006.12.2020 22:15:56
majornerdkr 8,00 (Autobud)06.12.2020 21:48:34
terjedkr 6,0006.12.2020 21:48:34
majornerdkr 1,0019.11.2020 22:36:20
Selger:  Berlingo01

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sarpsborg
Karakterer (7340)  Se selgers karakterbok