129 217
44 468
265 194
680 180

ISLAND - HEFTE 1998 ,xx, (P-501)

Annonse nr: 3118081

SE BILDE.....
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet20.12.2020 19:50:35
Sluttet27.12.2020 19:50:35
Annonse nr: 3118081
Høyeste Budgiver Leif H. (3984)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 10,0022.12.2020 13:10:47
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10089)  Se selgers karakterbok